Pastor Gjerman me Pedigre

Shitet nga: Vetoni 25 Jan 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pastor Gjerman me Pedigre
Mosha: 2muj
Gjinija: Mashkull dhe Femen
Vaksinimi: i par
Cmimi: Sipas Marveshjes
Kontaktoni ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim