Pul dhe gjel

Shitet nga: Ari 22 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pul dhe knus shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim