Pula dhe zogj

Shitet nga: arton 12 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet pulat po ashtu edhe zogjte orpington parcelon edhe astrollop po ashut edhe vezet 1 ero po ashtu zogi 2 eo ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim