Pula Australorp

Shitet nga: Negovan 09 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Roosters Shitjet dhe pulat Australorp ... ÇMIMI negociueshme. 044 688156 kujdesur për shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim