Pula Australorp

Shitet nga: Pula Australorp. 20 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Roosters Shitje dhe pula Australorp...
ÇMIMI negociueshme.
044 688156 Negovan.
për shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim