Pula te katunit

Shitet nga: Gafi 14 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 234 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pula te katunit jan shum te mira bejn vez ka lloje te ndryshme kam dhe gjela te gjith jan te ri shum te shendetshem qmime ka te ndryshme me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim