Pula

Shitet nga: Abedin 27 Dhj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pula te mira vojse te reja ka edhe gjinka është nje gjel i madh dhe jan 15 pula te mdhaja edhe 10 gjinka per me shum informata kontaktoni ne k ete numer esht ne viber +491776407869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim