Pulat për Mish

Shitet nga: Liridon Berisha 09 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten Pulat per mish, jane te klasit te parë
i kane te kryer te gjitha kontrollet e domosdoshme nga veterinarët dhe jane te vakcinume, jane te ushqyera mire dhe kane mishin e kualitetit te lart,
Afati kohor deri te premten sepse do te dergohen ne therrtore.
Qmimi sipas marreveshjes
045292192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim