Shes Bikin

Shitet nga: Qani 19 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes bikin te klases se pare. Është i ushqyer me san, miell të kallamojt dhe kryp. Prej thirrje serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim