Shesim Kurbana

Shitet nga: Qazim 16 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
1.Bejm shitjen e Kurbanit te gjalle
2.Therrjen dhe transportin
3. Therjen dhe shperndarjen e Kurbanit tek jetimet dhe skamnoret

100 euro Delja
120 euro Dashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim