TLYN te Bullices 100% kualitet original

Shitet nga: TLYN 17 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Tlyn bullices original me garancion te bullicave tona

1kg Tlyn 60E kontakti 045292015 dhe 044710745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim