Xhela dhe Pula

Shitet nga: Vebi Malisheva 05 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shiten Xhela dhe Pula jon raca ma e mir qe egziston kemi Amerikane te surme dhe te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim