ZAGARIC RAC E DALLUAR

Shitet nga: ENDRIT 06 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
SHES KET RAC QENI TE DALLUAR SI LLOJ ZAGARICE,KA VETEM 8MUAJ DHE ESHT MJAFT E FUQISHME NE NDJEKJE TE LEPUJVE E FUQISHME DHE SHUM E SHPEJT.KJO NUK ESHT MBAJTUR ENDE PO PRITET NE KET VIT DHE ESHT ME NGJYR TE KAFT E ESHT SHUM E HJESHME JU FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim