inkubatorë për vezë

Shitet nga: Negovan 17 Tet 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Shitje inkubator për vezë.
Inkubatori është automatik dhe ka kapacitet për 200 vezë.
Inkubatori është e re dhe ka garanci.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim