lepra ne shituj

Shitet nga: lepra 16 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
shesim lepra te vegjel kemi lepra: te bardh, te zi, dhe te surum jan si ne foto qmimi i lepujve te vegjel 5e per cop mund te kontaktoni dhe ne viber +37744727095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim