lepuri

Shitet nga: lorant 29 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
mashkull me ngjyr tbardh , syt e kuq esht shum i shoqerushem me femij per me shum informata thirrni ne telefon nqofse doni me vendin ku e mbajm lepurin mbyllur ajo kushton 10 ero por aty smund te hyr asgje pa e hapur ju dhe mund ta merrni kafazin me vetur e zen por mund ta bleni vetem leprin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim