pul dhe gjel braham

Shitet nga: lili 18 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
shes pulen me gjel jon t sivjetit 5 mujsh braham
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim