pula te racave te ndryshme,shumica jan zogza te ..

Shitet nga: Muhamed 15 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten pula te racave te ndryshme,shumica jane zogza te veres se kaluar dhe si kan ndale vete as gjat sezones se dimrit.

Bejne edhe peshe te mire per mish, prej tyre ka pule qe ben ve me ngjyre te gjelbert , dhe ka pula qe ben ve me dy gogluqa(te kuqte e vese).

Qmimi sipas marrveshjes.

Arsyeja e shitjes -ne vendin ku jane pulat ndertohet shtepi.

Tel.044226802.

Rajoni per krejt Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim