pulat për shitje : sjell shëndet, vendas, amrok,..

Shitet nga: Negovan 17 Qer 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
pulat për shitje : që të sjell shëndet, sjell shëndet, vendas, amrok, susek, astr dhe chicks të ndryshme të tjera.

Prodajem sve vrste pilića : Tovni, astrolop, susek, amrok, misice, domaće i mnoge druge vrste pilica i odrasle zivine.

Kontakt : Negovan

044 688 156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim