shesim lepra te vegjl

Shitet nga: 111111111 29 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
shesim lepra te vegjl jan shum te bukur kemi ngjyr bardh portokallt dhe te surum gjendmi ne gjilan 045886205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim