shiten ose ndrohet me ikupator

Shitet nga: e****** 06 Jan 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten ose ndrohen me ni ikupator jan ne gjendje te regull telivizor esht philips kumpjuter esht pentium 4+dhe tavulina me kumpjuter te dyat jan ne gjendje te rregull per me shum mund te kuntaktoni edhe ne viber +37745274387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim