viqa me qmim tvolitshum 100kg deri 250kg

Shitet nga: xxx 30 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
jem vet blektor prodhus dhe jan te ushqyer me ushqim natyral races simentall kemi 8 copa viqa po ashtu edhe lop te kollotra ne natyr mund te kont.viber+37745253061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim