2 nxemje te rrymes 35 KW

Shitet nga: Edi 10 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes dy nxemje te rrymes , jane gjendje te rregullt jane 35 KW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim