AGREGAT (GJENERATOR) HONDA 9.0- JAPAN - BENZIN

Shitet nga: Arbnor 19 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   435 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Agregati eshte pak i perdorur. Ne gjendje te rregullt teknike. Eshte 6.5 kv. Prodhim japan origjinal.

Kontakto edhe ne viber: +37744 39 59 59
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim