Aparat per Saldimin e Hekurit, Aluminit , Inoxit.

Shitet nga: Hajrulla 16 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Aparat Industrial per saldimin e hekurit aluminit dhe inoxit shitet ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim