Cerkullar

Shitet nga: Kushtrim 02 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Cerkullar -shpojs -Dikt prodhin i Serrbis ne gjendje te Rregullt osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim