Derrasat

Shitet nga: njazi 27 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten drrasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim