Dizalica

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes dizalicen per ndritje te materialev deri 200 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim