HotMelt makin per XHAMPRERES.

Shitet nga: Hajrulla 27 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
HotMelt makin per izolimin e xhamave termopan. Eshte prodhim italian, me kapacitet prej 50 L.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim