Kompresor i ajrit 200l 3kW

Shitet nga: Qemajl 07 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes kompresorin e ajrit Makute 3kw 200litra, i perdorur vetem 2muaj.
Nr i telefonit: +377 44 517 128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim