Kompresorin e vogel me shpric per nxhyrosje

Shitet nga: aaaaaaaaa 22 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet kompresori me qmim extra te lire nga zvicra pak i perdorur por ne rregull me shpric per nxhyrosje dhe disa mjete te autolimar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim