MAKINA PER XHAMPRERES

Shitet nga: Hajrulla 16 Pri 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makin per pastrimin e xhamit prodhim ITALIAN e markes ZAFFERANI 130 cm e lart e hapur lart. Kemi edhe makina tjera per profesionin Xhampreres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim