Makin per Prodhimin e Kubza te Betonit - TEZGYLE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gzimi Commerce 18 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqina eshte ne gjendje shum te mir Pune, dhe e gatshme per prodhimin e pllakave te betonit...

Maqina ka Kapacitet te prodhimit te pllakav Betonit ne ''Ditje'' 250 - 300m2

Ka mundsi edhe Ndrrimi...

Nr e kontaktit : 044 133 388
044 133 389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim