Makin per Prodhimin e kubzave kocka te betonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gzimi Commerce 30 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqina eshte ne Gjende Pune, dhe e gatshme per prodhimin e pllakave ...

Maqina ka kapacitet prodhus 250-300 m2 ne Dit.

Te interesuarit te lajmrohen ne nr e Kontaktit : 044 1333 88
044 1333 89

Mundsi edhe Ndrrimi..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim