Makina kompjtuerike per prerjen e iverices

Shitet nga: Kujtim 07 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makina per prerjen e iverices edhe mediapanit ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga gjermania


Qmimi Sipas marrveshjes


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim