Makina per gota te plastikes

Shitet nga: Ljubisa 23 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per gota te plastikes ne gjendje te mire teknike makina prodhone 700 deri ne 800 gota ne ore makina gjindet ne serbi leskovac per informata me te hollesishme thirni ne tel. 00381621606125
Qmimi 22000 mij euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim