Makina per pjekje , bluarje dhe paketim

Shitet nga: Tefik 13 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per pjeken e kafes , kikirkav , farave e gjitha produkteve tjera .....
Makina per bluarjen e kafes (mulli)
Makina per paketimin dhe mbylljen e keseve-ambalazhve.
Makinat jan ne gjendje te rregullt dhe punojn shum mire . Mundemni edhe vet me ardh edhe me i pa . Jan te firmave te mira te gjitha .
Bejme Ndrrim !
Shkaku i mbylljes se biznesit , mir dhe lir , cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim