Makina per prodhim te folis ndrrim edhe me vetur

Shitet nga: blerim ademi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makin per prodhimin e strech folis
Makina eshte e re e paperdorur
Qmimi 9900 euro
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim