Makina per qepjen e thasve te mbeturinave

Shitet nga: Shadije Asllani 11 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per prodhimin dhe qepjen e thasve te mbeturinave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim