Makina

Shitet nga: Tefik Ajeti 16 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makina per perpunimin e kafes duke filluar nga pjekja kafes,bluarja kafes dhe paketimi .Mulli BORO njera nder firmat me te njohura te mullive te kafes .Cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim