Makine per prerje/lakim te llamarines

Shitet nga: Ismajl 30 Gsh 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine e cila mund te perdoret per prerje/lakim te llamarines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim