Makineri per kartonazh

Shitet nga: valbon 20 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinerit per kartonazh. Makinerit jan ofseti edhe preresi. jan ne gjendje te rregullt dhe shtypin dhe presin deri ne 1m gjeresi. qmimi 4000euro
info.viber: +37745642151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim