Maqin per paketimin e qumshtit dhe langjeve

Shitet nga: Abdulla 28 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqin per paketimin e qumshtit dhe langjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim