Maqin per qepje NECCHI BAGAT

Shitet nga: Besart 25 Tet 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per qepje prodhim Gjerman e firmes BAGAT .
Maqina mund te perdoret per qepje te rrobave te ndryshme , eshte e prodhuar per qepje te rrobave me te trasha dhe eshte ne gjendje shum te mir punon shum mir .
Qmimi 300 euro i diskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim