Maqin per qepje industriale

Shitet nga: AFRIM 07 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinat per qepje industriale me dy gjilperra 16mm larg njera tjetres TE FIRMAVE ADLER DHE SINGER te pershtatshme per qepjen e tendave ,mobiljeve etj ne gjendje te shkelqyer.

GJINDEMI NE FERIZAJ

MAKIN PER QEPJE,MAKIN E QEPJES,MAQIN E QEPJES,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim