Maqina per Prodhimin e PERDEVE , MBULOJAVE etj

Shitet nga: Etrit 21 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Maqinat per Prodhimin e Perdeve , Mbulojave te Dhomave te fjetjeve , Jorganav , etj . Maqina gjindet ne Turqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim