Mercedes jeep

Shitet nga: fitim 08 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
branik per merceedes per hamer ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim