Mikset

Shitet nga: xxx 04 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
URGJEND
shes mikseten 4 kanalshe profesional
e cila mund ta perdorni edhe per live per darsma
ka dy dalje te vetat e cila mund ta shfrytezoni per zmadhues te izvoznikave
firma esht origjinal esht gjerman Benger


URGJEND 044-991-960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim