PFT G4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RIFA shpk gjilan 12 Mar 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
DISTRIBUTOR PER KOSOVE
POSEDOJM TE GJITHA PJESET
PER G4 DHE SERVISIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim