PRERSE PER ASFALT DHE BETON

Shitet nga: BEKIM SOPI 09 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
PRERE E RE PER PRERJEN E ASFALTIT DHE BETONIT NE GJENDJE TE RE DHE ME GARANCIJON TE PLOT PREJ MARKES HONDA NDERSA POSEDOJM DHE PRERSE PER PRERJEN E GRANITIT DHE MERMERIT BETONIT ME PRERJEN E UJIT MAKINAT JAN PROFESIJONALE HYDROSTRESS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim